TAMİRCİ Mİ LAZIM? TIKLA
0312 255 08 55
Telefon
0532 765 74 59
Mobile
0531 745 20 95
Whatsapp Hattımız

Çalışma Yol Haritamız

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

PVC tamiri alanında sizden gelen talepleri değerlendiren uzman ekibimiz keşif, planlama ve teknik hazırlık aşamalarından sonra size bir çalışma planı sunar. Fiyat uygunluğu, proje süreci konusunda karşılıklı mutabakattan sonra proje uygulama aşamasına geçilir. Tamir ve bakım çözüm önerilerimiz müşterilere aktarılmaktadır.

Bir pencerenin onarımını yapmak, takdir edilir ki yenisini yapmaktan daha zordur. Ancak ekibimiz yalnızca onarım ekibi olduğundan, uygulamalarımızın başarı oranı oldukça yüksektir. Uygulamalar bitirildikten sonra, defalarca test edilerek kullanımınıza sunulmaktadır.

PVC cam kapı imalatı ve tamir servisi olarak Ankara Çayyolu'ndaki fabrikamızda her ebatta pvc pencre ve kapı imalatı yapmaktayız. İstenilen gün ve saatte söz verdiğimiz gibi projeyi uygulama alnına garantili olarak teslim ediyoruz.

Kusursuz uygulamalarımız, kullandığımız yüksek kaliteli ürünler ile desteklenmektedir. Uygulamalarımızda, Dünya üzerinde kabul görmüş en kaliteli ve uzun ömürlü ürünler kullanılmaktadır.

Çayyolu PVC Sistemleri marka bağımsız olarak da çalışmalarını sürdürmektedir. Bu paralelde PVC Cam Kapı Tamiri, Otomatik Kapı Tamiri, Cam Küpeşte İmalatı ve Montaj hizmetleri, Otomatik Panjur Servis Hizmeti, Otomatik Kepenk Tamir hizmeti gibi alanlarda çalışmalarını sürdürmektedir.

Mekanik ekipmanlarımızın tamamı Almanya'dan ithal G-U, Roto-Frank ve kalitesini ispatlamış Kale marka ürünlerdir.

Ankaranın En Büyük Pimapen Tamir Firmasıyız
Çayyolu Mahallesi 2432 Cadde (Köyiçi) No: 157/D 
06810 | Çankaya - Ankara
Tel : 0312 255 08 55
Cep: 0532 765 74 59
© Copyright {2019} Çayyolu Pimapen Tamir Servisi. Tüm Hakları Saklıdır

Search