TAMİRCİ Mİ LAZIM? TIKLA
0312 255 08 55
Telefon
0532 765 74 59
Mobile
0531 745 20 95
Whatsapp Hattımız

Çankaya Cam Kapı Tamiri

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Çankaya Cam Kapı Servisi

Çankaya cam kapı tamir servisi, cam kapı arızalarında uzman bir ekiple çözüm üretmektedir. Firmamız otomatik cam kapı onarım ve tamirinde hızlı servis ve uygun fiyat avantajıyla hizmetinizdedir. Teknik ekibimiz, cam kapı arızalarını aynı gün mobil servis imkanı ile onarıyor ve kullanılır hale getiriyor. Her türlü arıza bakım ve onarım için bizi arayabilirsiniz.

Çankaya'da cam kapılar genellikle iş yerlerinin ve ofislerin ana kapısı olarak kullanılmaktadır. Bazı evlerde ekonomik büyüklüğe bağlı olarak evde genişlik ve ferahlık hissetmek için cam kapı modelleri tercih edilmektedir. Cam kapı modelleri ve yapısı bakımından farklılıklar oluşmaktadır. Desenli - düz, kollu- sürgülü, eşikli - eşiksiz gibi cam kapıya uygulanan özellik fiyatlarını da değişken kılmaktadır. Çankaya cam kapı servisi güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmaya azami gayret gösterir. Gürsan, Birsan, Kale, Teksan, Dorma, Dortek markaların ürettiği cam kapıların tamirinde parça garantili olarak arızalarınızı giderir. Firmamız Çankaya'da tüm semtlere, uzman mobil ekiple 7 / 24 cam kapı tamiri, servisi vermektedir.Cam kapı motoru ve cam kapı hidroliği bakım onarım veya tamir hizmeti uygun fiyata,kaliteli işçilikle yapılmaktadır.

Çankaya Cam Kapı Firması

Firmamız otomatik cam kapı sektöründe uzmanlaşmış markaların arızalı parçalarını garantili olarak değiştirmektedir. Parça değişimi garantili marka ürünlerden oluşmaktadır. Alanında uzman ustalarımız ile hızlı servis ile yerinde tamir bakım hizmeti vermekteyiz. Cam kapı sistemleri ile ilgili tüm soru ve sorunlarınızda bizi aramanız yeterlidir.

Yüksek kalite standartlarına sahip, kaliteli işçilik ile ekonomik fiyatlarla hizmet veren, deneyimli personelleri ile yılların güvenini birleştiren Çankaya Cam Kapı sistemleri teknik servisi ile müşterilerine her daim 7/24 destek sağlamaktadır. Çankaya Cam Kapı tamiri Ankara'da camkapı bakım onarım tamir hizmeti veren firmamız tecrübeli teknik ekibi ile siz Ankara halkına hizmet etmeye devam ediyor. Her türlü arıza kaydınızı bildirdikten sonra en yakın ekibimiz size en kısa sürede ulaşacak ve problemlerinizi kısa sürede çözüme kavuşturacaktır.

Cam Kapılar kendi kendine kapatıcı özelliği olmasıyla işyerlerinde tercih edilen kapılardandır. Evlerde ise yaşama alanlarda maksimum ışık sevenler için üretilmiş alternatif ve ideal bir çözümdür. Cam kapılar kendi kendine kapanabilir olması sayesinde gereksiz yere kapının açık kalmasının önüne geçerek ısı kaybını önler, bu yönüyle de yazın klima kışın ise ısıtıcının israf edilmesini engeller.

Çankaya Cam Kapı Tamir Ustası

Cam kapılar da genellikle dört farklı arıza oluşmaktadır. Bunlar menteşe arızası, kapı kolu arızası, kapı hidroliği ve kapı fitil arızasıdır. Menteşeler zamanla yıpranarak ses çıkarmaya başlayabilir. Kapı kolları estetik olsun diye farklı bir malzemeden yapılmakta olup kullanıma bağlı olarak yıpranma yapabilir. Kapı hidroliği kapınızın yavaş kapanıp camın kırılmasını engellemektedir. Fitil arızası giderilmesi ile kapınızın içeriye toz, rüzgar ve ses almasını engeller. Cam kapılarınızın motor (hidrolik) arızaları için firmamızdan servis talep edebilirsiniz.

Çankaya'da Birsan cam motoru başta olmak üzere; Dorma cam iticisi tamiri, Dorma kapı yayı montaj ve tamiri, Kale cam kapı motor tamirini yerinde hizmet ile sağlıyoruz. Cam Kapı Servis Ustalarımız siz değerli müşterilerine uzun ömürlü, dayanıklı ve yüzey işlemesi kaliteli cam kapıların tamir bakım servis hizmeti vermektedir. Her bölgeye servis araçlarımız ve uzman kadromuz ile kaliteli malzemeler kullanarak uygulama yapıyoruz, problemlerinizi en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz.

Ankaranın En Büyük Pimapen Tamir Firmasıyız
Çayyolu Mahallesi 2432 Cadde (Köyiçi) No: 157/D 
06810 | Çankaya - Ankara
Tel : 0312 255 08 55
Cep: 0532 765 74 59
© Copyright {2019} Çayyolu Pimapen Tamir Servisi. Tüm Hakları Saklıdır

Search