TAMİRCİ Mİ LAZIM? TIKLA
0312 255 08 55
Telefon
0532 765 74 59
Mobile
0531 745 20 95
Whatsapp Hattımız

Ankara Cam Kapı Tamir Servisi

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Ankara'da camkapı bakım onarım tamir hizmeti veren firmamız, tecrübeli teknik ekibi ile Ankara halkına hizmet etmeye devam ediyor. Cam kapı ile ilgili her türlü arıza tecrübeli ekibimiz ile kısa sürede çözüme kavuşturacaktır. Otomatik cam kapı arızaları için güvenebileceğiniz tek servis biziz.

10 yıldan fazla sürede oluşan bilgi ve deneyimlerimize güvenin. Manuel cam kapılarınızdaki arıza bakım ve onarım için iletişime geçebilirsiniz

Ankara Cam Kapı Tamiri

Ankara cam kapı tamir servisi, cam kapı arızalarında uzman bir ekiple çözüm üretmektedir. Firmamız otomatik cam kapı onarım ve tamirinde hızlı servis ve uygun fiyat avantajıyla hizmetinizdedir. Teknik ekibimiz, cam kapı arızalarını aynı gün mobil servis imkanı ile onarıyor ve kullanılır hale getiriyor. Her türlü arıza bakım ve onarım için bizi arayabilirsiniz.

Ankara'da cam kapılar genellikle iş yerlerinin ve ofislerin ana kapısı olarak kullanılmaktadır. Bazı evlerde ekonomik büyüklüğe bağlı olarak evde genişlik ve ferahlık hissetmek için cam kapı modelleri tercih edilmektedir. Cam kapı modelleri ve yapısı bakımından farklılıklar oluşmaktadır. Desenli - düz, kollu- sürgülü, eşikli - eşiksiz gibi cam kapıya uygulanan özellik fiyatlarını da değişken kılmaktadır. Çankaya Çayyolu'nda faaliyette bulunan cam kapı servisimiz güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmaya azami gayret gösterir. Gürsan, Birsan, Kale, Teksan, Dorma, Dortek markaların ürettiği cam kapıların tamirinde parça garantili olarak arızalarınızı giderir. Firmamız Ankara'da tüm ilçe ve semtlere, uzman mobil ekiple 7 / 24 cam kapı tamiri, servisi vermektedir.

Her bölgeye servis araçlarımız ve uzman kadromuz ile kaliteli malzemeler kullanarak uygulama yapıyoruz, problemlerinizi en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz.

Ankara Cam Kapı Tamir Servisi

0312 255 08 55

Ankara Cam Kapı

Ankaranın En Büyük Pimapen Tamir Firmasıyız
Çayyolu Mahallesi 2432 Cadde (Köyiçi) No: 157/D 
06810 | Çankaya - Ankara
Tel : 0312 255 08 55
Cep: 0532 765 74 59
© Copyright {2019} Çayyolu Pimapen Tamir Servisi. Tüm Hakları Saklıdır

Search