TAMİRCİ Mİ LAZIM? TIKLA
0312 255 08 55
Telefon
0532 765 74 59
Mobile
0531 745 20 95
Whatsapp Hattımız

Çankaya Cam Balkon Tamiri

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Cam Balkon ürünlerinde kullanılan malzemeler ne kadar kaliteli olursa olsun düzgün ve titiz bir montaj yapılmadığı sürece o kalitenin hiçbir değeri yoktur. Ayrıca Kullanmış olduğunuz cam balkonlarınız uzun süre kullanımdan sonra deforme olmuş olabilir. Çankaya Cam Balkon Tamiri, cam balkon imalat ve bakım işlerinde %100 müşteri memnuniyetini sağlar

Cam balkon sistemleri birbiri üzerine ardı sıra geçerek müşterinin isteğine göre sağ yada sol kısmın en köşesinde toplanır. Cam balkon modelleri ve çeşitlerine göre farklılık gösterir. Firmamız tecrübeli ve işi bilen ustalarıyla imalat ve kusursuz montaj yapar. Siz de cam balkon yaptırırken referansları olan firmaları dikkate alın.

Emka Yapı, cam balkon sistemlerinde kullandığı birinci sınıf malzemeler ve basınca, ısı iletkenliği ve kaliteye bağlı olan A sınıfı camlardan yapılmakta, rüzgar, yağmur ve kar gibi doğa olaylarında sizlere kısmi izolasyon sunmaktadır.Cam balkon çok dayanıklı ve uzun ömürlü sistemler olsa da bazen çeşitli nedenler arıza yaşayabilir, parça değişimi gerekebilir ve onarıma ihtiyaç duyabilirler. Cam balkon kurulumunda kullanılacak alan ürünün düzgün ya da pürüzlü olmasına montaj için engel değildir. Her alana istediğiniz şekilde montaj işlemi yapılır.

Cam balkonların tamir, bakım ve onarım hizmetlerini sağlayan firmamız Ankara'da en çok karşılaştığı arıza çeşitleri aşağıda sıralanmıştır.

 • Kapı ve kanat kısımlarının kapanmaması
 • İçeriye su sızma sorunu yaşaması
 • Soğuğu ciddi oranda içeriye alması
 • Ray sistemi sorunları
 • Cam kırılmaları
 • Kilit sorunları

  Cam balkonunuzdaki her türlü arıza şikayetlerinizi bize ulaştırabilir, yukarıdaki en sık karşılaşılan arızalar dışında da farklı sorunlar yaşayabilirsiniz. Çayyolu Cam Balkon ServisiAnkara'nın en güvenilir cam balkon ustaları ile hizmet vermektedir. Her türlü sorun ve problemde deneyimli olan ekiplerimiz sizlere sorunsuz kullanacağınız.eşikli veya eşiksiz cam balkonlar taahhüt eder.

 • Ankaranın En Büyük Pimapen Tamir Firmasıyız
  Çayyolu Mahallesi 2432 Cadde (Köyiçi) No: 157/D 
  06810 | Çankaya - Ankara
  Tel : 0312 255 08 55
  Cep: 0532 765 74 59
  © Copyright {2019} Çayyolu Pimapen Tamir Servisi. Tüm Hakları Saklıdır

  Search