TAMİRCİ Mİ LAZIM? TIKLA
0312 255 08 55
Telefon
0532 765 74 59
Mobile
0531 745 20 95
Whatsapp Hattımız

Ümitköy PVC Servisi

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Ümitköy PVC Pencere Servisi, imalatçı firma tecrübesi ile yıllardır siz değerli Ankaralılara en iyi hizmeti sağlamaktadır. Çankaya ve çevre ilçelerinde profesyonel hizmeti hem uygun fiyata hem de garantili bir şekilde alabilirsiniz. Uzman personellerimizle Ankara'nın ilçelerinde pvc pencere tamiri işlerinizi özenle yapmaktayız. Ümitköy'de her türlü pvc pencere kapı tamiri, cam balkon tamiri ve cam kapı tamiri arızalarına evinizde veya iş yerinizde yerinde kalıcı çözümler üretmekteyiz. Ülkemizde gün geçtikçe gelişen ve kendini yenileyen firmamız, gerçekleşen her türlü değişikliği yakından takip ederek siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermenin gayret ve azmindedir.

PVC pencere ve kapılarda en çok meydana gelen arızalar;

 • Ümitköy Pencerenin tam olarak kapanmaması nedeniyle içeriye hava girmesi
 • Ümitköy Kapı kilitlerinin kilitlenmemesi,
 • Ümitköy PVC pencere aralarından su alması,
 • Ümitköy PVC pencerelerin aralarından soğuk hava alması,
 • Ümitköy Pimapen pencerelerin menteşe kırılmaları,
 • Ümitköy Volkswagen sistemlerin ayar bozuklukları, Ümitköy Pimapen Servisi Çankaya'da her mahalleye garantili tamir hizmeti götürmektedir.

  Ümitköy PVC Tamir Servisi olarak servis verdiğimiz alanlarda müşterilerimize kalite malzemeden garantili bir işçilikle hizmeti ilke kabul etmekteyiz. Her üründe olduğu gibi cam kapı ve cam balkon sistemlerinde düzenli bakımlarının yapılması gerekir; Kullandığımız sistemlerin mekanizmalarının yağlanması, izolasyonlarının zamanı geldiğinde elden geçirilmesi, cam ve pencere ayarlarının tekrar yapılması hayatınızı kolaylaştırır.

  PVC tamir servisimiz profesyonel ekibimiz ile sizlere pimapen pencere ve kapı sistemleri hakkında bilgilendirmek için firmamızın yetkililerine 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz.

 • Ankaranın En Büyük Pimapen Tamir Firmasıyız
  Çayyolu Mahallesi 2432 Cadde (Köyiçi) No: 157/D 
  06810 | Çankaya - Ankara
  Tel : 0312 255 08 55
  Cep: 0532 765 74 59
  © Copyright {2019} Çayyolu Pimapen Tamir Servisi. Tüm Hakları Saklıdır

  Search