TAMİRCİ Mİ LAZIM? TIKLA
0312 255 08 55
Telefon
0532 765 74 59
Mobile
0531 745 20 95
Whatsapp Hattımız

Sincan PVC Tamir Servisi

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Ankara’nın en güvenilir pimapen tamir servisi olan Sincan PVC Pencere Tamir Servisi Sincan'da 15 yıldır aralıksız hizmet veriyor. Avrupa standartlarında ofis ve ev pimapen arızalarını çözüme kavuşturan firmamız aynı zamanda Türkiye’nin bir numaralı markalarını kullanarak bu alanda da farkını ortaya koyuyor.

Sincan Pimapen Tamiri tamir servisimiz Sincan’daki tüm müşterilerimizin bakım işine gereken ilgiyi fazlasıyla gösterir.

PVC imalat ve tamirinde iddialıyız!!

Sincan En İyi PVC Tamiri

Sincan Pimapen Tamir Servisi

3000m² kapalı alanı ile Ankara’nın en büyük pimapen pencere imalatı tesisi bizde! Binaya özel pimapen kapı pencre imalatımız ile uzun ömürlü ürünlere kavuşacaksınız.

Servisimiz söz verdiği gün ve saatte hizmetini teslim eder. Müşteri memnuniyeti başlıca hedefimizdir.

Sizde Ankara’nın en kaliteli Pimapen Tamir Servisi ile çalışmak istemez misiniz?

Bizi arayın!

15 Yıllık Tecrübe

Bilgi İçin! = 0312 255 08 55   Whatsapp= 0532 765 74 59

yukarıdaki numaralarımıza mobilden tıkla ara yapabilirsiniz.
Ankara pimapen tamir firmaları arasında Sincan pimapen tamiri tam aradığınız PVC imalat ve tamir firmasıdır. 15 yıldır hizmet verdiğimiz ilçemizde herkesçe bilinen firmamıza kapı, pencere, cam kapı ve cam balkon işlerinizi güvenle teslim edebilirsiniz. Hizmetimiz söz verilen zaman içerisinde adresinize teslim edilecektir. Sincan Pimapen tamir hizmetlerimizden yararlanan tüm müşterilerimiz uzun yıllar boyunca bizimle çalışmaya devam etmekte olan kemikleşmiş bir yapıyı oluşturmaktadır. Ankara Sincan'da pvc pencere bakım onarım tamir hizmeti veren firmamız tecrübeli teknik ekibi ile mobil servisleri ile siz Sincanlılara hizmet etmeye devam ediyor. Her türlü arıza kaydınızı bildirdikten sonra en yakın ekibimiz size en kısa sürede ulaşacak ve problemlerinizi kısa sürede çözüme kavuşturacaktır. Binlerce mutlu müşterimiz arasındaki yerinizi almak için bizi arayın? Sincan PVC Pencere Tamiri hizmeti almak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Sincan Pimapen Servisi
Sincan Pimapen Tamir Servisi

Pimapen Tamirinde yaptığımız uygulamalar: Pvc Kapı ayarı, Pvc Pencere ayarı, Pvc Menteşe değişimi, Pvc Conta değişimi, Pvc Lastik değişimi, Pvc Kırık cam değişimi, Pvc Çift açılım tamiri, Pvc Mastik uygulaması, İzalasyon, Su sızıntılarının giderilmesi, Kırık kol değişimi, İspanyolet tamiri, Kırık pencere tamiri,

Yorumlarınız bizim için çok değerli, lütfen yeni katılımcılar için olumlu yada olumsuz tüm yorumlarınızı bizimle paylaşın, böylelikle bu sayfaya giriş yapan tüm yeni katılımcılara firmamız hakkında detaylı bilgi vermiş olursunuz.

15 yıldır Sincan PVC Tamir Servisi firması olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Ankaranın En Büyük Pimapen Tamir Firmasıyız
Çayyolu Mahallesi 2432 Cadde (Köyiçi) No: 157/D 
06810 | Çankaya - Ankara
Tel : 0312 255 08 55
Cep: 0532 765 74 59
© Copyright {2019} Çayyolu Pimapen Tamir Servisi. Tüm Hakları Saklıdır

Search