TAMİRCİ Mİ LAZIM? TIKLA
0312 255 08 55
Telefon
0532 765 74 59
Mobile
0531 745 20 95
Whatsapp Hattımız

Altındağ sineklik İmalatı

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Sağlıklı ve huzurlu ortamlar oluşturan sinekliklerimiz uygulandığı pencerelerde bakım gerektirmeyen dekoratif tülüyle çok kolay kullanılabilen, katlanılabilen sineklik modelleridir.

İmalatını yaptığımız sinekliklerimiz %100 haşere koruması sağlar. Dayanıklı, şeffaf kumaş ile imal edildiği için manzaranızı engellemez. Altındağ Sineklik, kaliteli malzemeler ve aksesuarlardan üretmiş olduğu sineklik modelleri ile hizmet vermektedir. On yılı aşkın süredir Ankara ve ilçelerine sineklik modellerimiz ile hizmet vermekteyiz. Sizlere profesyonel, güler yüzlü ve işinin ehli ekiplerimiz ile kaliteli sineklikler sunmaktayız. En kaliteli malzeme ve işçilikle üretim yapmaktayız. İmalatını yaptığımız sinekliklerimiz garantilidir.

Firmamız, sizler için üretmiş olduğu kaliteli modeller ile yaz aylarında evinizin, ofisinizin odalarında ferah günler geçireceksiniz. Ürünlerimiz sineklere ve tüm haşerelere karşı yüksek koruma sunduğu için zehirli kimyasalların kullanılmasının önüne geçmektedir. % 100 müşteri memnuniyeti imal ettiğimiz sineklikler dayanıklı tüller sayesinde uzun ömürlüdür. Farklı renk seçenekleri ile evinize dışarıdan da estetik bir görünüm sağlar. Pliseli sinekliklerimiz hem yatay, hem dikey pencere şeklinde uygulanabilen sistemlerdir.

İmalatını yapmış olduğumuz sinekli çeşitleri aşağıdadır. Altındağ ilçemizden talep edeceğiniz model ve ölçülerde sineklikler adrese teslim olarak imal edilmektedir.

 • Plise Sineklik
 • Dikey Plise Sineklik
 • Yatay Plise Sineklik
 • Duble Plise Sineklik
 • Stor Sineklik
 • Kapı Stor Sineklik
 • Pencere Stor Sineklik
 • Duble Stor Sineklik
 • Menteşeli Sineklik
 • Sürgülü Sineklik

  Altındağ Sineklik Servisi

  Altındağ ilçemizde pvc kapı- pencere ve sineklik sistemleri üzerine uzman kadromuz sizlere hizmet vermek için çalışıyoruz. Altındağ Sineklik Servisi kapı ve pencere sineklik modelleri siparişlerinizi adresinize teslim ediyor. Altındağ Sineklik Sistemlerinin sizlere sunmuş olduğu sineklikler bütçenize zarar vermez. Siparişleriniz için iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

  İmalatını yaptığımız sineklikleri adresinize servis ile gönderiyoruz. Siparişleriniz için Emka Sineklik 0312 255 08 55 ya da Yücel Usta'nın 0312 255 08 55 nolu telefonunu aramanız yeterlidir.

  Ankara'nın ilçelerinde sineklik satışı yapan firma olarak stor, menteşeli, store, plise, pileli, akordeon, mıknatıslı sineklik modellerini en uygun fiyatları ile ücretsiz keşif imkanıyla satmaktayız.

  Altındağ Sineklik Çeşitleri

  İmalatını yaptığımız sineklik modelleri İçe Açılır Sineklik Kedi Sinekliği Menteşeli Sineklik Plise Sineklik Sabit Sineklik Stor Sineklik Sürme Sineklik Dekoratif sineklik. Altındağ Sineklik Modelleri, binadaki pencere ve kapıların yapısına göre uyumlu olacak şekilde imal edilmektedir.

  Altındağ Stor Sineklik, Altındağ Pileli Sineklik, Altındağ Plise Pilise Sineklik, Altındağ Pimapen Sineklik, Altındağ Mıknatıslı Sineklik, Altındağ Kapı Sinekliği, Altındağ Kapı Sineklik, Altındağ Pencere Sinekliği, Altındağ Pencere Sineklik, Altındağ Pratik Sineklik, Altındağ Pvc Sineklik, Altındağ Akordiyon Sineklik, Altındağ Menteşe Sineklik, Altındağ Aşağı Yukarı Açılır Sineklik, Altındağ Sağa Sola Açılır Sineklik, Altındağ Store Sineklik, Altındağ Kedi Sinekliği, Altındağ Köpek Sinekliği,

 • Ankaranın En Büyük Pimapen Tamir Firmasıyız
  Çayyolu Mahallesi 2432 Cadde (Köyiçi) No: 157/D 
  06810 | Çankaya - Ankara
  Tel : 0312 255 08 55
  Cep: 0532 765 74 59
  © Copyright {2019} Çayyolu Pimapen Tamir Servisi. Tüm Hakları Saklıdır

  Search