TAMİRCİ Mİ LAZIM? TIKLA
0312 255 08 55
Telefon
0532 765 74 59
Mobile
0531 745 20 95
Whatsapp Hattımız

Yaşamkent Sineklik Servisi

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Yaşamkent Sineklik İmalatı

Yaşamkent Sineklik, teknolojik makine parkuru ile yılların birikimini birleştirerek kaliteli malzemelerden imal ettiği sineklik çeşitlerini satışa sunmaktadır. Yaşamkent 'de yüzlerce referansa sahip imalatçı firma olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya devam ediyoruz. On yılı aşkın süredir Ankara ve ilçelerine sineklik modellerimiz ile hizmet vermekteyiz. Sizlere profesyonel, güler yüzlü ve işinin ehli ekiplerimiz ile kaliteli sineklikler sunmaktayız. En kaliteli malzeme ve işçilikle üretim yapmaktayız. Üretmiş olduğumuz sineklik modellerimiz garantilidir.

İmalatını yaptığımız sineklikleri arzu ederseniz adresinize servis ile gönderiyoruz. Siparişleriniz için Emka Sineklik 0312 255 08 55 ya da Yücel Usta'nın 0312 255 08 55 nolu telefonunu aramanız yeterlidir.

Sizler için üretmiş olduğu kaliteli sineklikler ile yaz sıcağında pencereleri açarak ferah günler geçireceksiniz. Ürünlerimiz sineklere ve tüm haşerelere karşı yüksek koruma sunduğu için zehirli kimyasalların kullanılmasının önüne geçmektedir. % 100 müşteri memnuniyeti imal ettiğimiz sineklikler dayanıklı tüller sayesinde uzun ömürlüdür. Ahşap rengi sineklik çerçevesi dahil zengin renk çeşitlerimizden birini seçebilirsiniz. Sineklik ölçü alma ile ilgili sorularınız için firma yetkililerimizi arayabilirsiniz

Yaşamkent Sineklik Servisi

Çankaya ilçemizin Yaşamkent mahallesinde pvc kapı- pencere ve sineklik sistemleri üzerine uzman kadromuz sizlere hizmet vermek için çalışıyoruz. Yaşamkent Sineklik Servisi kapı ve pencere sineklik modelleri siparişlerinizi adresinize teslim ediyor. Yaşamkent Sineklik Sistemleri sizlere sunmuş olduğu sineklikler bütçeninize uygundur. Sineklik modellerimizden verebileceğiniz siparişleriniz için 0312 255 08 55 telefondan hızlıca ulaşabilirsiniz.

Yaşamkent Sineklik, stor, menteşeli, store, plise, pileli, akordeon ve mıknatıslı sineklik modellerini istediğiniz zaman diliminde evinize, işyerinize getirerek sizi haşerelerden korur. Bulunduğunuz ortamı haşerelerden korumak için sinekliklerimizden birini tercih ederek rahat edin.


Sineklik Çeşitleri

İmalatını yaptığımız sineklik modelleri dayanıklıdır. Titizlikle imal edilerek pencerelerinize monte edilir.
İçe Açılır Sineklik ,
Kedi Sinekliği,
Menteşeli Sineklik,
Plise Sineklik,
Sabit Sineklik,
Stor Sineklik,
Sürme Sineklik,
Dekoratif sineklik

Yaşamkent Sineklik Modelleri, binadaki pencere ve kapıların yapısına göre uyumlu olacak şekilde imal edilmektedir.

Yaşamkent Stor Sineklik, Yaşamkent Pileli Sineklik, Yaşamkent Plise Pilise Sineklik, Yaşamkent Pimapen Sineklik, Yaşamkent Mıknatıslı Sineklik, Yaşamkent Kapı Sinekliği, Yaşamkent Kapı Sinekliği, Yaşamkent Pencere Sinekliği, Yaşamkent Pencere Sineklik, Yaşamkent Pratik Sineklik, Yaşamkent Pvc Sineklik, Yaşamkent Akordiyon Sineklik, Yaşamkent Menteşe Sineklik, Yaşamkent Aşağı Yukarı Açılır Sineklik, Yaşamkent Sağa Sola Açılır Sineklik, Yaşamkent Store Sineklik, Yaşamkent Kedi Sinekliği, Yaşamkent Köpek Sinekliği,

Ankaranın En Büyük Pimapen Tamir Firmasıyız
Çayyolu Mahallesi 2432 Cadde (Köyiçi) No: 157/D 
06810 | Çankaya - Ankara
Tel : 0312 255 08 55
Cep: 0532 765 74 59
© Copyright {2019} Çayyolu Pimapen Tamir Servisi. Tüm Hakları Saklıdır

Search