TAMİRCİ Mİ LAZIM? TIKLA
0312 255 08 55
Telefon
0532 765 74 59
Mobile
0531 745 20 95
Whatsapp Hattımız

Vasistas PVC Pencere Tamiri

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Vasistas açılım PVC pencereler tek açılımın üsten de açılıma dönüşmüş şeklidir. Pencereler bu sistemle hem yatay hem de dikey açılma özelliği kazanırlar. Yanlarından bağlı makasların izin verildiği kadar açılırlar. Bu makasların özelliklerine göre kademeli açılabilirler. Yerine ve isteğe bağlı olarak kollu (ispanyoletli), çarpma, ters vasistas veya yüksek vasistas uygulamaları ve çeşitleri vardır. Çift açılımlı pencereler oldukça kullanışlı, problemsiz çalışırlar. Son dönemlerde imal ettiğimiz pencerelerin büyük bir çoğunluğu çift açılımlıdır.

Tek Açılımlı Pencereler Çift Açılım Olabilir mi?

Firmamız marka bağımsız tüm pimapen pencereleri çift açılıma (vasistas) dönüştürüyoruz. Üstten açılım ile evinizin güvenliğini tehlikeye atmadan havalandırabilme imkanı sunuyoruz. Evinizde var olan tek açılımlı PVC pencereleri yarım saat içinde çift açılıma dönüştürüyoruz. Vasistas pencereler ile yaz aylarında geceleyin evinizi rahatlıkla havalandırabilirsiniz. Çift açılım pencere dönüşüm fiyatlarını öğrenmek için bizi aramanız yeterlidir. İsteğe bağlı olarak hırsız emniyeti, çift açılım emniyet kilidi ve kademeli açılım özelliklerde kazandırabiliriz.

Bizler PVC pencere ve kapılarda mekanizma arızaları, conta değişimi. lastik değişimi, kırık menteşe değişimi, ispanyolet değişimi, çift açılım yaptırmak, sürgülü kapı tamiri, cam değişimi, kol değişimi, izolasyon, su sızıntıları, içeriye soğuk girmesi gibi her türlü sorunlarınız da bizi güvenerek arayabilirsiniz.

Vasistas Dönüşümü
Çift açılım - Vasistas Dönüştürme

Çayyolu Pencere Kapı Tamircisi olarak Vasistas açılım PVC Pencereler dönüşümü ve tamirinde hizmetinizdeyiz.Müşteri memnuniyetini sağlamayı ilke edinmiş ciddi referanslara sahip çok özel bir firma olmaktan gurur duyarız. Ayrıca ihtiyacınız olan her türlü kapı pencere arızalarına marka bağımsız bütün ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz.

.
Ankaranın En Büyük Pimapen Tamir Firmasıyız
Çayyolu Mahallesi 2432 Cadde (Köyiçi) No: 157/D 
06810 | Çankaya - Ankara
Tel : 0312 255 08 55
Cep: 0532 765 74 59
© Copyright {2019} Çayyolu Pimapen Tamir Servisi. Tüm Hakları Saklıdır

Search