TAMİRCİ Mİ LAZIM? TIKLA
0312 255 08 55
Telefon
0532 765 74 59
Mobile
0531 745 20 95
Whatsapp Hattımız

Alüminyum Otomatik Kapı Tamiri

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Metropol kent Ankara'da alüminyum fotoselli kapı sistemleri çok fazla amaçla kullanılmaktadır. Ankara'nın her yerinde site, apartman, alışveriş merkezlerinde, park, bahçelerde, villalarda, sanayide, otellerde, hastanelerde, üniversiteler, fabrikalar, modern binalarda hemen hemen aklınızın alabileceği her yerde kullanıldığını görmek mümkündür.

Fotoselli kayar kapı sistemlerinde iç ortam uygulaması ve dış ortam uygulaması olarak sistemde kullanılacak malzemeler farklıdır. Fotoselli kayar kapı sistemleri giriş ve çıkışlar için en uygun çözümlerdir. Hızlı açılış özelliği ile zaman kaybını asgari düzeye indirmektedir. Bu nedenle son dönemde Ankara'daki kentsel dönüşüm ile yapılan binalarda da yaygın olarak kullanılmaktadır.

Alüminyum Fotoselli Otomatik Cam Kapı Tamir Servisi

Firmamız tarafından verilecek her türlü Fotoselli Kapı Tamir hizmeti kapılarınızdaki oluşan hasara, gereken bakıma veya değişecek malzemeye göre değişiklik göstermektedir. Bakım talebi ile firmamızdan istediğiniz yere gönderilecek olan çalışma arkadaşlarımız hasarın veya onarımını ivedilikle tespit ederek bununla ilgili çözüm önerilerini sizinle paylaşacaktır. Fotoselli kapı sistemleri ile ilgili teknolojik gelişmeleri ve güvenlik sistemlerini takip eden alanında tecrübeli ve uzman kadromuzun en temel misyonu Fotoselli Kapı Tamiri ve güvenlik önlemleri hakkında oldukça pratik ve kalıcı çözümler üretmektedir. Alüminyum kapı, pimapen kapı ve cam kapı sistemlerde kayar kapılar otomatik algılayıcıya sahiptir. Kullanım özelliğine göre müşterilerimize farklı alternatiflerde otomatik kapı sistemleri sunmaktayız.

pimapentamirankara.com sitesi aracılığıyla bizlere ulaştığınızda ücretsiz keşif ile sizlere montaj, tamir ve bakım hizmetlerimiz ile ilgili bilgilendirme yapılacaktır.

Ankaranın En Büyük Pimapen Tamir Firmasıyız
Çayyolu Mahallesi 2432 Cadde (Köyiçi) No: 157/D 
06810 | Çankaya - Ankara
Tel : 0312 255 08 55
Cep: 0532 765 74 59
© Copyright {2019} Çayyolu Pimapen Tamir Servisi. Tüm Hakları Saklıdır

Search