TAMİRCİ Mİ LAZIM? TIKLA
0312 255 08 55
Telefon
0532 765 74 59
Mobile
0531 745 20 95
Whatsapp Hattımız

Motorlu Panjur Tamiri

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Çankaya Motorlu Panjur Servisi, elektrikli panjurların motor arızalarında uzman bir ekiple tamirini yapmaktadır. Tamiri olmayan panjur motorlarını garantili olarak değişim yapmaktadır. Teknolojinin gelişimi ile birlikte manuel panjurların yerini motorlu panjurlar almaya başladı. Son zamanlarda evlerimizde motorlu panjurları sıkça kullanır olduk. Evimizin mahremiyeti için panjurlar ülkemizde önemli bir yer tutmaktadır. Birinci katta oturanların çoğu panjur kullanımına önem verirler.

Gerek ağır kış şartları gerek olumsuz hava koşulları nedeniyle kullandığımız panjurlar deforme olur ve tamire ihtiyaç duyar. Manuel panjurlar otomatik olanlarına nazaran daha çok yıpranırlar. Manuel şekilde açma ve kapama işleminin yapılması sebebiyle daha kolay deforme olabilmektedir. Panjur Tamiri ve bakımı zamanında yapılmadıkça var olan arıza büyüyebilir, bu olumsuz durum size daha fazla bir maliyetle geri dönebilir.Yağmur, rüzgar ve soğuk havanın neden olduğu ısı kaybını önlemede de etkilidir

Panjurlarda en sıklıklı görülen sorun kordun kopmasıdır. İp kopması ile oluşan sorun panjurun ipini bağlarsanız sorun ortadan kalkmış olur. İp koptuysa tamemen makara sisteminizi değiştirmek en mantıklı seçim olur. Bunu yapmak için ilk önce eski makarayı yerinden sökün vidaları yıldız ya da düz tornavida ile açın ve sökün en son da yeni makaranızı yerine yerleştirin. Yukarıda bulunan kutunun koruyucu profillerini sökün daha sonra elinizle biraz sardırın, ardından panjurun en alt kısmını sökerek yerinden çıkarın. Sağa veya sola doğru itekleyin. Orası ittirdiğinizde hemen çıkacak.

Çayyolu panjur tamir ekibimiz, manuel ve otomatik panjur arızalarında hızlı ve kalıcı çözümler üretir. Marka bağımsız her model panjur problemleriniz için bizi arayabilirsiniz.

Ankaranın En Büyük Pimapen Tamir Firmasıyız
Çayyolu Mahallesi 2432 Cadde (Köyiçi) No: 157/D 
06810 | Çankaya - Ankara
Tel : 0312 255 08 55
Cep: 0532 765 74 59
© Copyright {2019} Çayyolu Pimapen Tamir Servisi. Tüm Hakları Saklıdır

Search