TAMİRCİ Mİ LAZIM? TIKLA
0312 255 08 55
Telefon
0532 765 74 59
Mobile
0531 745 20 95
Whatsapp Hattımız

Uygulamalar

Alüminyum Doğrama ile Camdan Ofis Bölme

Kullanıcı Oyu: 4 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin değil
 

EmkaPen alüminyumdan özel olarak imal edilmiş ses ve ısı yalıtımlı olarak montaja hazır hale getirilmiş ofis bölme sistemleri imalatı yapan kurumsal bir firmadır. Kurduğumuz bölme sistemin ham maddesi alüminyum ve camdır. Ankara'da ofis veya işyeri içerisinde bölmeli değişiklikler yapmak istiyorsanız arayın, birlikte karar verelim.

Arayın yerinde keşif yapalım ve en prestijli görselliği sağlamak için sizlere seçenekler sunalım. Alternatifli malzemelerle oluşturacağımız kombinasyonlarla göze hoş gelen mekanlar ortaya çıkaralım. İster modüller bölme, ister demontable bölme sistemleri ve isterseniz jaluzili bölme sistemlerinden birini uygulayalım.

Alüminyum malzeme ile ofisinizi çağdaş bir dekorasyon ile bölüyoruz. Cam kapı ve cam bölmelerden oluşan sistemimizi görmeden karar vermeyin.

Ofis çalışanlarının gizlilik verimliliği için yapılacak olan ofis bölme çalışmaları özellikle daha fazla kullanım alanına sahip olunmasını sağlamaktadır. Cam bölmelerin tercih edilmesi ofisin daha şık görünmesini sağlamak amacı taşımaktadır. Ses yalıtım sistemi çalışma alanında farklı bölmeler arasında özellikle sesin minimum seviyeye düşürülmesini sağlamaktadır.

Kaliteli hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdüren firmamız bu alanda yapmış olduğu çalışmalarda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en iyi hizmeti almanızı sağlamaktadır. İmalatçı firma olarak en kaliteli alüminyum cam bölme malzeme seçenekleri üzerinden yapılacak olan çalışmalarımız uzun süreli kullanım imkanı elde edilmesini sağlamaktadır.

Ankara ofis bölme talepleriniz için ofis bölme uygulama ve ofis bölme fiyatlarımızı mutlaka görünüz. Size en kaliteli, en uygun ofis bölme sitemlerini projelendirelim.

Ankaranın En Büyük Pimapen Tamir Firmasıyız
Çayyolu Mahallesi 2432 Cadde (Köyiçi) No: 157/D 
06810 | Çankaya - Ankara
Tel : 0312 255 08 55
Cep: 0532 765 74 59
© Copyright {2019} Çayyolu Pimapen Tamir Servisi. Tüm Hakları Saklıdır

Search