PimapenTamirAnkara

Ankara Pimapen Tamir Servisi

Pimapen Tamir Ankara, Alüminyum ve PVC sistemleri imalat, bakım ve tamir üzerine Ankara Çayyolu'nda yapılanmış kurumsal bir firmadır. PVC malzeme üzerinde ihtisas sahibi olan firmamız sürekli gelişen, büyüyen ve yeniliklerle sürekli ilerleyen Alüminyum ve PVC sektörünü her zaman yakından takip edip uygulamalar yapan ender firmalardan biridir.

PVC pencere ve kapı sistemleri ve sineklik imalatı üzerine kurulu fabrikamız, bayileri ve ustalarından oluşan bir ekiple her türlü eksiklikleri ve sıkıntıları bilerek çözüm üretmiş, müşteri memnuniyetini sağlamayı ilke edinmiştir.

Ankara'nın her semtine hizmet verecek şekilde yapılandırılmış firmamız yeterli hizmet aracı ve elemanı hazır bulundurmaktadır. Kamu kurumları, fabrikalar, iş yerleri ev ve ofisler için ücretsiz keşif ve fiyatlandırma yapmak için yerinde tespit uygulamasını ilk başlatan firmalardan biridir. Keşif sonrası uygulama tespitlerini belirledikten sonra en iyi çözüm seçeneklerini sizlere sunan ve neticeye en iyi malzeme ve titiz işçilikle ulaşan bir misyon ile hizmet vermektedir.

Ankara ve ilçelerinde geniş servis ağı ile, müşterilerine pimapen montaj, tamir, bakım ve onarım hizmeti veren firmamız, bu meslekte etik değerlere sadık kalarak en iyi olmayı hedeflemektedir.

İmalat, bakım ve onarım hizmeti verdiğimiz hizmet alanlarımızda bize telefon veya e-mail yoluyla ulaşabilir, ücretsiz keşif ve fiyatlandırma talep edebilirsiniz.

Tags
Image

Çankaya PVC Servisi

Çayyolu Mah. 2432 Cad
(Köyiçi) No: 157D
06810 Çankaya - Ankara
Tel: 0312 255 08 55
Cep: 0532 765 74 59
Cep: 0531 745 20 95
info@pimapentamirankara.com