Sineklik İmalatı

Emkapen, Çayyolu sineklik firması BAŞARIYA İNANMAK ilkesi 1997 yılında bir aile şirketi olarak kurulmuştur. Her model sineklik modelleri üreterek Ankara halkının sineklik ihtiyacını gidermek için gayret göstermektedir.

Üretimlerini 2 adet son teknolojinin kullanıldığı entegre fabrikasında yapan firmamız oluşturduğu servis ağı ve uzman usta kadrosu ile Ankara’nın çoğu bölgesine sineklik montaj işlerini başarıyla yapmaktadır.

Çayyolu sineklik her modelde menteşeli sineklik, plise sineklik, sürme sineklik, stor sineklik, kedi sinekliği, cam balkon sinekliği gibi sineklik çeşitlerinde en kaliteli tülleri kullanmaktadır.

Binlerce evin sineklik imalat ve montajını başarıyla yapmış olan firmamız koşulsuz müşteri memnuniyeti parolasıyla hizmet vermekte olup vizyonu ve yenilikçi değerleriyle sineklik sektöründe lider konuma gelmiştir.

Ürünlerinin tamamını Ankara'nın en büyük sineklik showroomlarından biri olan kendi mağazasında müşterilerin birebir görüp beğenebilmesi amacı ile burada sergilemekte olan firmamız müşterilerinde aldığı güçle hep bir adım önde olmaya devam edecektir.

Çayyolu sineklik firmasını her türlü sineklik işleriniz için arayabilir uzman usta kadromuzdan teknik destek ve yardım alabilirsiniz.

 

Tags
Image

Çankaya PVC Servisi

Çayyolu Mah. 2432 Cad
(Köyiçi) No: 157D
06810 Çankaya - Ankara
Tel: 0312 255 08 55
Cep: 0532 765 74 59
Cep: 0531 745 20 95
info@pimapentamirankara.com