Kedi Sinekliği İmalatı

Başkent Ankara marka kedisi ile ünlü metropol kentimizdir. Ankara'da kedi ve köpek besleyenlere özel alüminyum çelik alaşımlı galvaniz telden kedi sinekliği imal etmekteyiz.

Kedi ve köpekler insanlara en yakın hayvanlardır. Evlerimizde birçoğumuz kedi ve köpek besleriz. Evde beslediğimiz hayvanlarımız bazen dışarıyı merak ederler. Bu merakları yaramazlar bazen dışarı çıkmak isterler. Hırçınlıkları ile kendilerine zarar verebilirler. Özellikle son dönemlerde çok yaygınca duyduğumuz evcil hayvan yaralanmalarının önüne geçmek için kedi sineklikleri ülkemizde yaygın olarak kullanılmaya başlamıştır. Ayrıca beslediğimiz kedilerin ve köpeklerin pencereden kaçmaması için sineklik uygulanmasından faydalanılmak gerekir.

Firmamız kedi ve köpekler için özel dayanıklılık ihtiva eden aluminyum çelik alaşımlı galvaniz tel ile donatılmış sineklik sistemleri imal etmektedir. Bu sistemin adı kedi teli veya köpek teli olarak da geçmektedir. Kedi teli sisteminin başlıca özellikleri sayarsak, sineklik ile aynı vazifeyi görerek haşerelerden ve sineklerden korunmanızı sağlarken evcil dostunuzun siz istemediğiniz sürece içeride kalmasını ve yaralanmalara sebebiyet vermemesini sağlar.

Çayyolu Kedi sineklikleri Ankaralı hayvanseverlerin arzu ettiği şekilde imal edilmektedir. Kedi ve köpek besleyenler için özel dayanıklılık ihtiva eden aluminyum çelik alaşımlı galvaniz tel ile donatılmış sineklik modellerimizden edinmek için bizi arayabilirsiniz

Tags
Image

Çankaya PVC Servisi

Çayyolu Mah. 2432 Cad
(Köyiçi) No: 157D
06810 Çankaya - Ankara
Tel: 0312 255 08 55
Cep: 0532 765 74 59
Cep: 0531 745 20 95
info@pimapentamirankara.com